Letná joga s Nevenkou | SOSNA, o.z. – Hľadáme iné cesty Skip to content Skip to navigation

Letná joga s Nevenkou

Tags: 

Doprajte si deň len pre seba, svoje telo a dušu. Pozývame vás na letný harmonizačný celodenný pobyt pre všetky vekové kategórie. Tentokrát bude časť cvičení aj vonku, a opäť spolu zažijeme zaujímavý program kde si zopakujeme základné asány, ale pôjdeme aj ďalej v rozsahu cvičení a meditácií, aby aj tí, ktorí chodia na workshop opakovane zažili opäť niečo nové.

A pokým budeme cvičiť, Tomáš nám pripraví opäť chutné a zaujímavé vegetariánske jedlo z indo-európskej kuchyne.

Lektorom a cvičiteľom bude Nevenka Oravcová, certifikovaný učiteľ Sivananda Yoga Vedanta School, diplomovaná Spa terapistka Vancouver School of Bodywork and massage, certifikovaná inštruktorka D-Yogi Fly I. stupeň a tanečná pedagogička. Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých.

Základné info a pokyny
Účastnícky poplatok 20€ zahŕňa počas celého dňa občerstvenie (káva, čaj). Stravu si môžete doniesť sami, alebo za príplatok 7€ vychutnať zdravé a chutné vegetariánske jedlo indo-európskej kuchyne z bio surovín, ktoré sa bude variť priamo na mieste (polievka, hlavné jedlo a na záver koláčik).
Prihlášky na sobotu alebo nedeľu posielajte do
5. 6. 2017 na email: threepointyoga@gmail.com
Ak máte otázky kontaktujte nás na t.č. 0917 322 778, alebo na FCB stránke @threepointyoga.
Nezabudnite - kurz sa rýchlo napĺňa keďže máme obmedzenú dennú kapacitu len na 14 cvičiacich.
Prihláška je platná po uhradení zálohy 10€ na IBAN: SK3931000000003350093909, kde uvediete: "svoje meno_YOGA_10" pre sobotný kurz, a "svoje meno_YOGA_11" pre kurz nedeľný.

obrázok: