Jógový revitalizačný workshop 7: FLEXIBILITA TELA metódou Sekvenčnej Jógy | SOSNA, o.z. – Hľadáme iné cesty Skip to content Skip to navigation

Jógový revitalizačný workshop 7: FLEXIBILITA TELA metódou Sekvenčnej Jógy

Aj v apríli – 28. 4. 2018 od 10.00 do 18.00 – sa stretneme v Ekocentre Sosna
na tématicky ladenom relaxačnom dni s jógou, meditáciami a dobrým jedlom :)

Počas prvých teplých dní (možno si už zacvičíme aj v záhrade) ktoré nás čakajú, nás Nevenka krok po kroku naučí účinné ale jednoduché cviky ako si udržať flexibilitu tela počas pracovného dňa metódou SEKVENČNEJ JÓGY. Ráno začneme dýchaním a postupne si do večera prejdeme každú časť tela, ktorej potom venujete každý deň len pár minút, aby ste sa udržali aj počas práce stále pružný. Výhodou je časová nenáročnosť metódy, pretože vás naučíme ako si môžete cvičiť sami počas celého dňa a kdekoľvek – aj v práci. Touto metódou si udržíte telo kontinuálne pružné, a nehrozia potom úrazy pri náročnejšom cvičení, pri behaní alebo vo fitku, keď po celodennej nečinnosti a sedení je telo nepripravené a ztuhnuté.

Samozrejme nevynecháme vedené meditácie z Nidra Jógy+obľúbenú mocnú audio-binaurálnu meditáciu, ktorá liečivo a harmonizačne pôsobí na celé telo na bunkovej úrovni. Tak ako vždy aj tentokrát nám Tomáš zabezpečí skvelú vegetariánsku stravu a pitný režim počas celého dňa.

Základné info

Semináre vedie Nevenka Oravcová, certifikovaný učiteľ Sivananda Yoga Vedanta school Berlin, diplomovaná Spa terapistka Vancouver School of Bodywork and massage, certifikovaná inštruktorka D-Yogi Fly I. stupeň a tanečná pedagogička.
Kurz je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých.

Účastnícky poplatok 25€ zahŕňa počas celého dňa občerstvenie (káva, čaj). Stravu si môžete doniesť sami, alebo za príplatok 7€ vychutnať zdravé a chutné vegetariánske jedlo indo-európskej kuchyne z bio surovín, ktoré sa bude variť priamo na mieste (polievka, hlavné jedlo a na záver koláčik).

Aprílový workshop je jednodňový a je potrebné zarezervovať si miesto vopred: prihlášky posielajte do stredy 25. 4. 2018 na threepointyoga@gmail.com.
Ďalšie info: 0917 322 778, alebo na FCB stránke @threepointyoga.
Nezabudnite - kurz sa rýchlo napĺňa keďže máme obmedzenú kapacitu len na 14 cvičiacich.
Prihláška je platná po uhradení zálohy 10€ na IBAN: SK1083300000002501243077, kde uvediete: "svoje meno_YOGA_28".

Nocľah:

v prípade záujmu alebo ak cestujete z väčšej diaľky môžete prenocovať priamo v objekte Ekocentra, platí sa na mieste 7€. Ak má niekto záujem a chce si vyskúšať spanie v jurte v daný večer po workshope, jednorazový poplatok za jurtu je 30€/počet osôb.

Čo si zobrať

Doneste si so sebou karimatku, fľašku na vodu, uterák, extra tričko, pohodlné oblečenie, hrubšie ponožky a prezúvky.

Doprava vlak/bus

Doprava autom smerom od Prešova je 28km, z diaľnice zbehnete na Obišovce a Kysak a pokračujete na Družstevnú pri Hornáde. Smerom z Košíc je to 7km.
pozrite si vhodný spoj na www.cp.sk - ale POZOR! zadávajte ako cieľovú stanicu Kostoľany nad Hornádom - odtiaľ je to peši ešte cca 15 min. chôdze k Ekocentru Sosna.

Parkovanie

V prípade že prídete vlastným autom, zaparkujte pred obecným úradom v Družstevnej pri Hornáde – odtiaľto je to cca. 1min. pešo k Ekocentru Sosna.

obrázok: