Jógový revitalizačný workshop 6: JARNÁ OČISTA | SOSNA, o.z. – Hľadáme iné cesty Skip to content Skip to navigation

Jógový revitalizačný workshop 6: JARNÁ OČISTA

Tak ako každý mesiac, aj v marci - 24.3.2018 od 10.00 do 18.00 - sa stretneme v Ekocentre Sosna na tématicky ladenom relaxačnom dni s jógou, meditáciami a dobrým jedlom :)

S príchodom jari sa budeme venovať jarnej únave, detoxikácii a očiste tela a naučíme sa tak ako vždy nové postupy v jóge, ktoré tomu dopomáhajú. Meditácie budú cielené na očistu mysle, a pri audiomeditáciách budete mať možnosť vďaka špeciálnemu audiosystému zažiť mocné binaurálne tóny ktoré liečivo a harmonizačne pôsobia na celé telo na bunkovej úrovni. Taktiež tomu tentokrát prispôsobíme aj stravu a pitný režim počas celého dňa. Úprava stravy, správna séria cvičení, pitný režim a aké čaje, byliny a arómaterapie používať - to všetko sa naučíme na prvom jarnom workshope.

Základné info

Semináre vedie Nevenka Oravcová, certifikovaný učiteľ Sivananda Yoga Vedanta school Berlin, diplomovaná Spa terapistka Vancouver School of Bodywork and massage, certifikovaná inštruktorka D-Yogi Fly I. stupeň a tanečná pedagogička.
Kurz je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých.

Účastnícky príspevok 25€ zahŕňa počas celého dňa občerstvenie (káva, čaj). Stravu si môžete doniesť sami, alebo za príplatok 7€ vychutnať zdravé a chutné vegetariánske jedlo indo-európskej kuchyne z bio surovín, ktoré sa bude variť priamo na mieste (polieva, hlavné jedlo a na záver koláčik).

Marcový workshop je jednodňový a je potrebné zarezervovať si miesto vopred: prihlášky posielajte do stredy 21. 3. 2018 na threepointyoga@gmail.com
Ďalšie info: 0917 322 778, alebo na FCB stránke @threepointyoga.
Nezabudnite - kurz sa rýchlo napĺňa keďže máme obmedzenú kapacitu len na 14 cvičiacich.
Prihláška je platná po uhradení zálohy 10€ na IBAN: SK1083300000002501243077 , kde uvediete: "svoje meno_YOGA_24".

Nocľah: v prípade záujmu alebo ak cestujete z väčšej diaľky môžete prenocovať priamo v objekte Ekocentra, platí sa na mieste 7€. Ak má niekto záujem a chce si vyskúšať spanie v jurte v daný večer po workshope, jednorazový poplatok za jurtu je 30€/počet osôb.

Čo si zobrať
Doneste si so sebou karimatku, fľašku na vodu, uterák, extra tričko, pohodlné oblečenie, hrubšie ponožky a prezúvky.
Doprava vlak/bus

Doprava autom smerom od Prešova je 28km, z diaľnice zbehnete na Obišovce a Kysak a pokračujete na Družstevnú pri Hornáde. Smerom z Košíc je to 7km.
pozrite si vhodný spoj na www.cp.sk - ale POZOR! zadávajte ako cieľovú stanicu Kostoľany nad Hornádom - odtiaľ je to peši ešte cca 15 min. chôdze k Ekocentru Sosna.
Parkovanie
V prípade že prídete vlastným autom, zaparkujte pred obecným úradom v Družstevnej pri Hornáde- odtiaľto je to cca 1min. peši k Ekocentru Sosna.

obrázok: