Harmónia a jóga: workshop | SOSNA, o.z. – Hľadáme iné cesty Skip to content Skip to navigation

Harmónia a jóga: workshop

Tags: 

Téma marcového workshopu: HARMÓNIA A JÓGA – postupy a praktiky ako dosiahnuť vnútornú harmóniu, kľud a šťastie.

Mnohým nám chýba pocit harmónie v živote, vzťahoch alebo v kariére. Naučíme sa praktické postupy ako si zharmonizovat myseľ, základný pilier spokojnosti a kľudu. Prejdeme si vedenými meditáciami a budeme relaxovať pri nových audio-binaurálnych frekvenciách zameraných na lásku, vnútornú krásu a harmóniu, lebo ako všetci dobre vieme, vždy treba začať od seba, od vnútorného pokoja z ktorého sa všetko okolo nás odvíja. Samozrejme si aj dobre zacvičíme tak, aby sme unavili telo a tým upokojili rozlietanú myseľ. Tentokrát to bude Jin joga, Flow a Hatha joga. Prejdeme si aj akupresúru. Naučíme sa eliminovať zlozvyky držania tela a jeho reči.

Základné info

Semináre vedie Nevenka Oravcová, certifikovaný učiteľ Sivananda Yoga Vedanta school Berlin, diplomovaná Spa terapistka Vancouver School of Bodywork and massage, certifikovaná inštruktorka D-Yogi Fly I. stupeň a tanečná pedagogička, spolu s Andreou Winslow, ktorá praxovala ako inštruktorka BodyBalance, má skúsenosti s ashtanga jogou a praktizuje vedené meditácie.

Kurz je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých.

Účastnícky poplatok 25€ zahŕňa počas celého dňa občerstvenie (káva, čaj). Stravu si môžete doniesť sami, alebo za príplatok 7€ vychutnať zdravé a chutné vegetariánske jedlo indo-európskej kuchyne z bio surovín, ktoré sa bude variť priamo na mieste (polieva, hlavné jedlo a na záver koláčik).
Marcový workshop je jednodňový a je potrebné zarezervovať si miesto vopred: prihlášky posielajte do stredy 13. 3. 2019 na threepointyoga@gmail.com
Ďalšie info: 0917 322 778, alebo na FCB stránke @threepointyoga. Nezabudnite - kurz sa rýchlo napĺňa keďže máme obmedzenú kapacitu len na 14 cvičiacich. Prihláška je platná po uhradení zálohy 10€ na IBAN: IBAN: SK1083300000002501243077 , kde uvediete: "svoje meno_YOGA_16".

Nocľah: v prípade záujmu alebo ak cestujete z väčšej diaľky môžete prenocovať priamo v objekte Ekocentra, platí sa na mieste 7€. Ak má niekto záujem a chce si vyskúšať spanie v jurte v daný večer po workshope, jednorazový poplatok za jurtu je 30€/počet osôb.

Čo si zobrať
Doneste si so sebou karimatku, pohodlné oblečenie a prezúvky. Doprava autom smerom od Prešova je 28km, z diaľnice zbehnete na Obišovce a Kysak a pokračujete na Družstevnú pri Hornáde. Smerom z Košíc je to 7km.

Doprava vlak/bus
pozrite si vhodný spoj na www.cp.sk - ale POZOR! zadávajte ako cieľovú stanicu Kostoľany nad Hornádom - odtiaľ je to peši ešte cca 15 min. chôdze k Ekocentru Sosna.

Parkovanie
V prípade že prídete vlastným autom, zaparkujte pred obecným úradom v Družstevnej pri Hornáde, odtiaľto je to cca 1 min. peši k Ekocentru Sosna.
obrázok: